Cмайли 😜

ʕ•́ᴥ•̀ʔっ👋≧◉ᴥ◉≦(̶◉͛‿◉̶)O̲ppa̲ (っ-̶●̃益●̶̃)っ ,︵‿ S̲t̲yl̲e̲
(っ^▿^)۶🍸🌟🍺٩(˘◡˘ )( ◑‿◑)ɔ┏🍟–🍔┑٩(^◡^ )(っ^▿^) 💨✍(◔◡◔)
(ㆆ_ㆆ)( ˘︹˘ )(>‿◠)✌( ◡́.◡̀)(^◡^ )
(ɔ◔‿◔)ɔ ♥(⊙.⊙(☉̃ₒ☉)⊙.⊙)(╥︣﹏᷅╥)(ง︡’-‘︠)ง
(͡• ͜ʖ ͡•)(͡° ͜ʖ ͡°)≧◠‿◠≦✌≧◉◡◉≦
(✿◠‿◠)(❛‿❛✿̶̥̥)٩(˘◡˘)۶ᕙ(^▿^-ᕙ)
ᕙ(`▿´)ᕗ(•◡•) /(¬‿¬)(─‿‿─)
≧◠‿●‿◠≦≧◠ᴥ◠≦✊(っ^▿^)☜(ˆ▿ˆc)
(͠≖ ͜ʖ͠≖)👌(👍≖‿‿≖)👍 👍(≖‿‿≖👍)( ͡🔥 ͜ʖ ͡🔥)( ͡► ͜ʖ ͡◄)
(✿ ͡► ͜ʖ ͡◄)(✿ 👁︠ ⏥ ︡👁)(✿ 👁️︠ ⏥ ︡👁️)(✿ 👁️︠ ⏥ ︡👁️)
❤(っ^▿^)(ɔ◔︣‿◔︣)ɔ ❤✨(っ◔︣◡◔᷅)っc(◕︣◡◕᷅c)✨ಥ_ಥ
(⊙.⊙(◉̃_᷅◉)⊙.⊙)( ≖.≖)⁀⊙﹏☉⁀(◑_◑)
(͠◉_◉᷅ )O̲ppa̲ (っ-̶●̃益●̶̃)っ ,︵‿ S̲t̲yl̲e̲( ◑‿◑)ɔ┏🍟–🍔┑٩(^◡^ )✍(◔◡◔)
(⊙.⊙(◉̃_᷅◉)⊙.⊙)(◑́_◑᷅ )(≖᷆︵︣≖)👎(≖_≖ )
(҂◡̀_◡́)ᕤ凸(¬‿¬)凸(◣◢)┌∩┐┻━┻ ︵ヽ(`▭´)ノ︵ ┻━┻

Що робить з людей великих художників, великих акторів чи поетів?

Це, безумовно, не просте питання, але я не намагаюся збити тебе з толку і сказати що всі вони використовують текстові смайли. (─‿‿─) Навіть великі поети зазвичай використовують простий текст. Якщо поет пише книжку, де він хоче візуально показати мову тіла, він найме художника, щоб проілюструвати деякі сцени і зробити кращу роботу, аніж зробили б смайли. Але подумай про випадок, коли ти пишеш комусь повідомлення або оновляєш “статус”. Наймати художника щоразу – це безумовно не дуже практично.

Читай це тільки після того, коли знайдеш для себе відповідь сам. Можливо вона буде відрізнятися від моєї, а я не хочу нав’язувати тобі свою думку. Але концепція, яку я тут бачу – це змусити інших відчути це так, як ти того хочеш. І зробити так, щоб люди емоційно зрозуміли один одного новими способами, а це – мистецтво. Це не тривіальне завдання. Великі творці це роблять, як вчені, винаходять нові способи та інструменти для цього – це мистецтво.

Концепція – ось, що важливо. Музиканти грають на різних інструментах, але мелодія – в твоїй голові і твоїх руках, а не всередині інструменту, який використовується щоб її грати.

Текстові cмайли, це інструменти, які ти можеш використовувати у своєму тексті для надання йому більшого емоційного забарвлення заради публіки. Щоб допомогти своїм друзям сприймати твій текст так, як ти цього хотів. Для повсякденного обміну повідомленнями, використовувати смайли – це правильний спосіб передати емоції та позбутися двозначності.

Опубліковано вСимволи